Koszyk 0

EKOSYSTEM

Celem naszej działalności jest zbudowanie, rozwój i edukacja społeczności wykorzystującej produkty oparte o naszą technologię. W tym celu współpracujemy z producentami sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wspólnie dostarczamy innowacje do wykorzystania w życiu każdego z nas.

technologia

Unikalna technologia wyróżnia nas na rynku.

Firma TURBOEGG jest autorem Platformy Internetowej, która dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth® Smart wraz z otwartym protokołem, pozwala kompleksowo obsługiwać dowolne urządzenia.

Platforma TURBOEGG umożliwia użytkownikowi kontrolę nad wszystkimi urządzeniami wpiętymi do stworzonego przez nas ekosystemu.

z kim współpracujemy?

Zapraszamy do współpracy producentów szerokiej gamy urządzeń elektrycznych i elektronicznych. W ramach współpracy oferujemy:

  • pomoc we wdrożeniu komunikacji z urządzeniem poprzez nasz gotowy moduł Bluetooth® Smart
  • zapewniamy dołączenie  urządzenia do platformy zarządzania stworzonej przez naszą firmę

Dołączenie Państwa urządzeń do ekosystemu TURBOEGG umożliwi Państwa klientom przyjazny dostęp z każdego miejsca na ziemi do sterowania zakupionym przez nich produktem oraz odczytu z niego dowolnej informacji.

 

A może jesteś miłośnikiem DIY?  Sam zaimplementuj nasz gotowy moduł.

promocja wśród naszej społeczności

Gromadzimy wokół naszej Platformy Early Adopters i ludzi kochających innowacje. Dzięki dołączeniu do społeczności TURBOEGG każda firma zyskuje dostęp do bardzo licznej grupy klientów korzystających z naszej Platformy Internetowej.