Koszyk 0

O nas

TurboEgg to firma działająca od ub.r. w Krakowie, której misją jest wypromowanie i stworzenie silnej polskiej marki, poprawiającej rzeczywistość, w której się poruszasz i zapewniającej jej wyższy poziom kontroli, bezpieczeństwa i wygody. Naszym narzędziem są innowacyjne urządzenia działające w koncepcji Internet of Thing, uchodzącej za najbardziej rozwijającą się branżę technologiczną. Jak informuje globalna firma analityczna IDC – w 2020 roku będzie podłączonych do sieci od 25 mld do 50 mld urządzeń, a wartość rynku IoT do 2019 roku szacuje się 1,3 bln dolarów.

Firma TurboEgg posiada profesjonalne zaplecze biznesowe i technologiczne. W działalność spółki zaangażowany jest fundusz inwestycyjny Borubar Ventures, pod którego skrzydłami znajduje się 6 dużych inwestycji a pośród nich odnalazł się również TurboEgg. Skład osobowy funduszu to grupa znanych polskich przedsiębiorców widzących potencjał tej idei, do których należą Rafał Brzoska, Grzegorz Błażewicz oraz Konrad Pawlus.

 

Poznaj nasz zespół: 

 

Rafał Brzoska – Guru polskich przedsiębiorców, założyciel i szef największych polskich firm takich jak Integer, InPost i Paczkomaty, aktywnie inwestuje w liczne polskie startupy i pomysły młodych polskich przedsiębiorców.

 

Grzegorz Błażewicz – Lider praktycznego działania w biznesie z ponad 15-letnim doświadczeniem. Współzałożyciel i Prezes Zarządu SALESmanago Marketing Automation – przedsiębiorstwa, które w ciągu ostatnich pięciu lat zanotowało wzrost na poziomie 976% co stawia je jako 4 najszybciej rozwijające w Polsce w dziedzinie hi-tech. Swoje doświadczenie zdobywał jako prezes portalu Interia.pl, a także w roli Dyrektora Marketingu Grupy Kapitałowej Comarch.

 

Konrad Pawlus – Swoją determinacją i doświadczeniem przyczynił się do rozwoju nowych technologii. Współzałożyciel i Wiceprezes Zarządu SALESmanago Marketing Automation. Pracował nad unikalnymi na skalę światową rozwiązaniami prognozowania finansowego bazującymi na modelach ekonometrycznych. Odpowiadał za rozwój aplikacji OpSource Cloud™ i rozwiązań billingowych SaaS, a także za rozwój jednego z największych na świecie portali turystycznych – Virtually There.

 

Tomasz Kalawa – Konsultant, trener biznesu, executive coach. Partner w firmie doradczo-szkoleniowej ProOptima oraz firmie doradztwa personalnego Competence Solutions. Swoje doświadczenia zdobywał pracując z menedżerami i zarządami wielu krajowych oraz międzynarodowych firm. Jako doradca brał udział w wielu projektach restrukturyzacyjnych, takich, jak wprowadzanie spółek na giełdę papierów wartościowych, projekty przekształceń własnościowych, restrukturyzacje, venture capital.

 

Magdalena Dąbrowska – Project Manager w TurboEgg, odpowiedzialna za sprawy projektowe, administracyjne i logistyczne. Swoje doświadczenie rozwija na polu kontaktów B2B i B2C. Dowodem wdrożenia nowatorskiej technologii są dostępne produkty, dodatkowo pracuje nad wprowadzeniem kolejnych pomysłów do oferty. Sprawnie koordynuje prace deweloperów, inżynierów produkcji oraz działu prawnego. Prywatnie wielbicielka rowerowych wycieczek.